تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - معرفی سه هتل مناسب فرانسه

حتما می دانید که فرانسه یکی از زیباترین کشورهای اروپاست که دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری می باشد. در این کشور به سبب ورود گردشگران زیاد تور فرانسه، هتل های زیادی وجود دارد. تصمیم گرفتیم سه هتل این کشور را که هر کدام با توجه به بودجه شما می تواند برای تان مناسب باشد را معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

هتل سفیتل لی فآبورگ پاریس

هتل آتلیه مونپارس

بد نیست به شما بگوییم که هتل آتلیه مونپارس یکی از هتلهای کشور فرانسه است که شما با سفر به فرانسه قادر خواهید بود با اقامت در این هتل یک سفر خوب را تجربه کنید. این هتل در ناحیه چهاردهم در مرکز پاریس است و در ۷ طبقه ساخته شده است و دارای ۴۰ اتاق است. در اتاقهای این هتل حمام های اختصاصی، خط تلفن مستقیم، گاو صندوق، اینترنت و.. وجود دارد. مسافران و گردشگران می توانند با اقامت در این هتل بهترین لحظات را تجربه نمایند.

هتل آتلیه مونپارس

هتل سافت پاریس

لازم است این موضوع را هم بدانید که هتل سافت در کشور فرانسه یک هتل 3 ستاره است و در میدان ریپابلیک پاریس است و همین موقعیت مکانی آن باعث شده است تا گردشگران جهت خرید و بازدید از جاهای دیدنی فقط با کمی پیاده روی بتوانند بهترین لحظات را داشته باشند. این هتل دارای ۳۱ اتاق است و بسیار شیک و مجلل است و از امکاناتی همچون اینترنت، تلویزیون ماهواره ای و… برخوردار هستند.

هتل سافت پاریس

هتل سفیتل لی فآبورگ پاریس

در ابتدا باید بیان کنیم که موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از ویژگی های متمایز این هتل می باشد. کلیه اتاق های این هتل تمیز و راحت می باشد. کارکنان مهربان و البته با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، جکوزی، حمام ترکی می باشد. از دیگر امکانات هتل نیز می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره نمود. گفتنی است که این هتل دارای ۱۴۷ اتاق می باشد.

هتل سفیتل لی فآبورگ پاریس

همچنین باید اضافه کنیم که شیشه های دو جداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا در زمانی که شما چرت میزنید(!)؛ جلوگیری می کند. یک صرافی نیز در هتل وجود دارد. اتاق جلسه نیز کاملا مجهز در هتل موجود میباشد. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. هتل دارای کتابخانه می باشد. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه هم در اختیارشان قرار خواهد گرفت.


طبقه بندی: هتل های فرانسه،
تاریخ : یکشنبه 19 دی 1395 | 01:11 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات