تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - هتل های فرانسه بخش اول

یکی از مهمترین کشور های اروپایی فرانسه می باشد که از لحظ گردشگری نیز بسیار حائز اهمیت است. این کشور دارای هتل های بسیار زیادی است که ما امروزهقصد داریم در مورد آنها کمی بیشتر توضیح بدهیم.هتل نوتل پاریس پرت درلینس در قلب پاریس واقع شده و از موقعیت جغرافیایی بسیار عالی برخوردار می باشداین هتل ۴ ستاره تنها ۲ دقیقه تا ایستگاه مترو فاصله دارد.هتل نوتل پاریس پرت درلینس دارای ۱۵۰ اتاق لوکس وسوئیت خانوادگی می باشد که همگی اتاقهای این هتل ۴ ستاره با امکانات رفاهی و دکوراسیون مدرن مجهز شده اند وهمچنین اتاق ها دارای سیستم تهویه مناسب ،گاوصندوق  و تلفن مستقیم می باشد.
هتل های فرانسه بخش اول
البته این را هم باید در نظر گرفت که تریای هتل، در هر ساعتی از روز، به سرو نوشیدنی می پردازد. رستوران نیز با سرو خوراکهای متنوع و سنتی ترکی و منوی های رژیمی از میهمانان پذیرایی می کند.کارکنان مهربان و با دقت هتل، آماده خدمت رسانی می باشند.تاق جلسه کاملا مجهز در هتل نوتل پاریس پرت درلینس موجود می باشد.اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.


کادر آموزش دیده هتل به صورت شبانه روز  آماده خدمات رسانی به مسافران و گردشگران می باشند.هتل ایبیس ایتالی تلبیاک در چند قدمی موزه لوور فرانسه واقع شده است همچنین برای رفتن به پارک دیدنی و جذاب Choisy تنها ۵۵۰ متر را باید پیمود.این هتل ۳ ستاره ۳۰۰ متر تا ایستگاه مترو Tolbiac فاصله دارد.هتل ایبیس ایتالی تلبیاک دارای۶۰ اتاق شامل ، سوئیت های خانوادگی ،اتاق های ۱ تخته ،۲ تخته و استاندارد می باشد.
هتل های فرانسه بخش اول
لازم به ذکر است که اتاق ها در اندازه های متفاوت وبا رنگ هایی ملایم طراحی و معماری شده است . اتاق هایی با نور مناسب ، تراس ، پذیرایی در اتاق ، روم خدمات تمام وقت ، سیستم برودتی و حرارتی مناسب ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال سی دی ، ماهواره با کانال های پخش موسیقی ، مینی بار ، حمام با ست کامل ، صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت ، دسترسی به اینترنت پر سرعت  و میز کار ، تنها بخشی از امکانات اتاق های هتل ایبیس ایتالی تلبیاک می باشد.


طبقه بندی: هتل های فرانسه،
تاریخ : سه شنبه 19 بهمن 1395 | 04:05 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات