تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - قهوه فرانسه، محبوب ترین قهوه دنیا

نوشیدن قهوه و چای عادت بسیاری از ماست، قهوه و چای به دلیل داشتن کافئین زیاد انرژی زیاد به انسان می دهد و باعث می شود که خیلی سریع خواب آلودگی از سر آدم بپرد و سریع تر به کار برگردد، قهوه به روش های مختلفی تهیه می شود و انواع مختلفی دارند بسیاری قهوه را به صورت آماده مصرف می کنند و برخی دیگر دانه های قهوه را می جوشانند و بعد مصرف می کنند، یا حتی کسانی هستند که از کپسول قهوه استفاده می کنند. اگر شما از آن دسته افراد هستید که زیاد قهوه می نوشید و سفارش شما در کافه همیشه یک فنجان قهوه فرانسه، جامائیکا یا هر چیز دیگری است، پس برای انتخاب بهتر در خرید قهوه با ما همراه باشید.

قهوه فرانسه
قهوه فرانسه

قهوه ام را چطور بنوشم؟

بهتر است برای نوشیدن قهوه صبح گاهی چند مور را حتما رعایت کنید، اول این که نوشیدن قهوه تلخ آن هم در اول صبح اصلا توصیه نمی شود بهتر است که قهوه صبحگاهی شما شیرین باشد و با شیر ترکیب شود. درباره قهوه فرانسه و ترک نیز فکر نمی کنم نکته ای لازم به گفتن باشد چراکه این دو نوع قهوه از محبوب ترین ها در دنیا هستند. اگر صبح زود از خواب بیدار می شوید بهتر است اول صبحانه بخورید و در ساعات بعدی روز قهوه بنوشید، یعنی حداقل تا ساعت 10 صبح صبر کنید. نکته ی دیگر این که هنگام خرید قهوه حتما به تاریخ انقضا و شرکت تولید کننده ی آن توجه کنید اگر قهوه را باز می خرید حتما آن را بو کنید.

قهوه فرانسه
قهوه فرانسه

دمنوش های گیاهی

حتما دیگر تا الان با وجود تلگرام و اخبار و.... همه ی شما با فواید انواع دمنوش های گیاهی آشنا هستید و می دانید که دمنوش های گیاهی چه معجزه ای می توانند بکنند، پس دیگر  ما وقت شما را نمی گیریم و حرفی از فواید دمنوش های گیاهی و تاثیر مثبتی که برای سیستم تنفسی، قلب و عروق، دستگاه اعصاب و قدرت آرام بخشی که دارند نمی زنیم و یک راست سراغ این می رویم که چطور شما باید دمنوش خود راتهیه کنید و مهم تر از آن برای خرید دمنوش گیاهی به کجا مراجعه کنید، اما بهتر است پیش از این که ین مسائل را برای شما روشن  کنیم این را بگوییم که دمنوش گیاهی چگونه تولید می شود.

چای سبز
چای سبز

دمنوش های گیاهی و مصرف آنها پیشینه ای کاملا تاریخی دارند و به زمانی بر  می گردند که علم پزشکی چیزی جز گیاهان را پیش روی بیماران و طبیبان نمی گذاشت. اگر شما مطالعه ای در تاریخ داشته باشید متوجه می شوید که خرید دمنوش های گیاهی به خصوص خرید چای سبز مخصوص قشر خاصی از مردم بوده است و دمنوش های گیاهی و چای سبز به عنوان کالاهای لوکس تلقی می شده اند.

دمنوش گیاهی
دمنوش گیاهی

برای تهیه دمنوش گیاهی شما می توانید به عطاری های رفته و یا این که آن را به صورت آنلاین خرید اینترنتی کنید، یکی از معتبرترین وبسایت هایی که شما می توانید قهوه، چای و دمنوش خود را سفارش دهید، سایت تیرینک است؛ یک فروشگاه اینترنتی فروش قهوه بی نظیر که می توانید انواع قهوه فرانسه، ترک، عربیکا و... را از آنجا سفارش دهید؛ حتما خودتان هم اطلاع دارید که قهوه فرانسه، محبوب ترین قهوه دنیا است، لذا توصیه می کنیم در تور فرانسه خود حتما سری هم به یکی از کافه های پاریس بزنید و از این قهوه بی نظیر میل کنید. بعلاوه حتی می توانید انواع مختلفی از قهوه ساز را که در این فروشگاه اینترنتی عرضه می گردد، تهیه نمایید. هنگام تهیه کردن دمنوش های گیاهی توجه داشته باشید که دمنوش ها به خوبی دم بکشند، چرا اگر یک دمنوش به نحو درستی تهیه نشود بیشتر خاصیتش را از دست خواهد داد، به عنوان مثال: دمنوش گل گاو زبان چیزی در حدود 12 دقیقه زمان احتیاج دارد تا آماده شود اگر رنگ آن از سرخ به قهوه ای مایل شد، این به آن معنی است که دیگر این دمنوش قابل مصرف نمی باشد و شما باید دمنوش دیگری آماده کنید.

قهوه فرانسه
قهوه فرانسه

منبع:

http://xn--mgbfval5fsbjc.mihanblog.com


طبقه بندی: انواع تورهای فرانسه،
تاریخ : شنبه 23 بهمن 1395 | 03:05 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات