تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - استفاده از خودرو در تور فرانسه

کشور فرانسه همیشه از بهترین و پیشرفته ترین در میان کشور های لروپای بوده و مب اشد که خود را در انقلاب صنعتی فرانسه نیز اثبات کرده . شما نیز  می توانید با سفر به این کشور به وسیله تور از خودرو های متعدد آن که از شرکت رنو نیز می باشد استفاده کنید. در کل دونیا تنوع ماشین و خدورو بسیار زیاد بوده و هر روزه یک ماشین جدید با یک برند جدید به بازر می آید حال باید توجه داشت که برندها یا شرکت های قدیمی بهترند یا  جدیدی ها امروز می خواهیم در مورد دو برند قدیمی به اسم رنو ساندرو و برلیانس صحبت کنییم .دو خودروی هاچ بک محبوبی هستند که به تازگی وارد بازار خرید و فروش خودرو ایران شده اند و محبوبیت خاصی به دست آورده اند. همین محبوبیت باعث شده است تا تولیدکننده قیمت این دو خودرو را رقابتی کنند. رنج قیمتی این دو خودرو از ۴۰ میلیون تومان تا ۵۹ میلیون تومان متغیر است. در ادامه این بخش از سری مقالات خودرو مالی سازمان قصد داریم بررسی کنیم که ساندرو یا برلیانس، کدام به صرفه تر است؟

رنو ساندرو

رنو ساندرو

حداکثر سرعت در این خودروها تفاوت اندکی دارد، برلیانس H220 صد و هشتاد کیلومتر بر ساعت، سرعت دارد در حالی که نهایت رنو ساندرو اتوماتیک صد و هفتاد کیلومتر بر ساعت است.


برلیانس

برلیانس

در خودرو برلیانس دستی و ساندرو دستی، جعبه دنده ۵ سرعته طراحی شده است. در حالی که ساندرو اتوماتیک جعبه دنده ۴ سرعته دارد و برلیانس H220 جعبه دنده ۶ سرعته دارد.

رنو ساندرو

رنو ساندرو

با همین مقایسه کوتاه و مختصر مشخص شد که برلیانس از لحاظ امکانات بهتر از ساندرو است. در حوزه قیمتی هم همانطور که ادامه خواهیم گفت، قیمت برلیانس از ساندرو پایین تر است.

برلیانس

برلیانس

قیمت برلیانس H220 دنده‌ای که پایین ترین قیمت را دارد، در بازار ۴۰٫۲۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است، در حالی که این قیمت در کارخانه ۳۸٫۹۵۰٫۰۰۰ میلیون تومان است. قیمت برلیانس H330 اتوماتیک در بازار ۵۶٫۳۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است و در کارخانه ۵۴٫۲۳۳٫۰۰۰ میلیون تومان است. این نوع برلیانس بالاترین قیمت را دارد.

برلیانس H330 اتوماتیک

برلیانس H330 اتوماتیک

قیمت ساندرو دنده ای ۴۶٫۹۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان در بازار است و در کارخانه این خودرو قیمت ۴۳٫۰۶۳٫۰۰۰ میلیون تومان است. در بیشترین حالت قیمت ساندرو استپ وی اتوماتیک در بازار ۵۹٫۷۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان است و این قیمت در بازار ۵۲٫۵۵۰٫۰۰۰ میلیون تومان است.


منبع: http://www.malisazman.i
طبقه بندی: انواع تورهای فرانسه،
تاریخ : دوشنبه 25 بهمن 1395 | 01:48 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات