تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - هتل های فرانسه قسمت اول

در نظر داشته باشید برای سفر به کشور های اروپایی تحقیقاتی بر روی هتل های آن داشته باشید زیار اقامت در بعضی از هتل های آنها بسیار گران می باشد. از این رو ما برای شما چند هتل مهم فرانسه که قیمتهای مناسبی به نسبت هتل های دیگر دارند را معرفی میسازیم . پس در وبلاگ تور فرانسه همراه ما باشید. در پاریس هر چه هتل به منطقه‌ی یک و مرکز شهر نزدیک‌تر باشد، طبعا گران‌تر است. خوبی پاریس این است که شما تمام زمانتان را در خیابان‌ها و آثار دیدنی پاریس هستید و هتل چیزی نیست جز اتاقی برای خواب.
هتل های فرانسه قسمت اول
البته باید در  نظر داشته که این که هتل‌تان در کنار توقفگاه مترو باشد کافیست. به صبحانه‌ی هتل هم فکر نکنید؛ کافه‌های پاریس کرواسان‌های بی نظیری دارند و قهوه‌های بی‌نظیر. بهترین منطقه برای گرفتن هتل مناطق ١ تا ١٣ است. هر نقشه‌ای از پاریس داشته باشید، منطقه‌های شهر رویش مشخص شده اند.هتل بست وسترن لو کولیزه در مرکز پاریس، نزدیک طاق پیروزی و شانزه لیزه قرار دارد.

بعضی از اتاق‌ها بالکن دارند و همه‌ی اتاق‌ها دارنده به چرخش هوا مطبوع، مینی‌بار، تلویزیون led با شبکه های ماهواره و قهوه‌ساز هستند. صبحانه را هم می‌توانید در اتاق سرو کنید و هم در رستوران. هتل لو کولیزه به موزه‌ی پاریس و گراند پله نزدیک است. از قسمت شبکه‌ی حمل‌ونقل عمومی دسترسی دارید و می‌توانید به همه‌جای پاریس بروید. پارکینگ خصوصی نزدیک هتل است. هتل دوچرخه‌ی اجاره‌ای دارد.
هتل های فرانسه قسمت اول
مطلبی دیگرکه باید به آن توجه داشته باشید این است که  وای‌فای رایگان در همه جای هتل دردسترس شما است. هتل لو کولیزه امکانات جلسه، فکس، کپی، خدمات نگهداری از بار، خشک‌شویی و آسانسور دارد. هتل تا ایستگاه مترو کمتر از 8 دقیقه پیاده فاصله دارد.هتل حیات رجنسی اتوال که قبلا به «هتل کنکورد لا فایت مشهور بود در نزدیکی سقف پیروزی و شانزه‌ لیزه واقع شده است. اتاق‌های کاملا مجهز هتل زندگی رجنسی اتوال رو به منظره‌ی منطقه شهری هستند و تهویه مطبوع، مینی‌بار، تلویزیون کابلی و گاو صندوق دارند.


طبقه بندی: انواع تورهای فرانسه،
تاریخ : سه شنبه 10 اسفند 1395 | 02:16 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات