تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - هتل های فرانسه قسمت دوم

در قسمت قلب توضیحاتی در مورد چندی ز هتل های فرانسه برای شما گذاشتیم حال امروز می خواهیم همی خواهیم مطالب جابی را د این مورد برای شما بیان کنیم  پس در ادامه با  وبلاگ فرانسه همراه ما باشید. هتل «اسکوت اپرا» نزدیک مترو (کاترو سپتامبر) قرار دارد که دسترسی به (Pere Lachaise) را آسان می‌کند. از هتل (اسکوت اپرا) تا  این هتل 11 دقیقه پیاده روی دارد. اینترنت بیسیم مجانی است. سوئیت های ویژه‌ی غیرسیگاری، پذیرش در کل روز، فکس، کپی و آسانسور از امکانات مهم این هتل است.

هتل های فرانسه قسمت دوم

البته باید این را هم اضافه کنیم که هتل الیزه فلابرت نزدیک خیابان معروف شانزه‌لیزه و به فاصله‌ی پانصد متری دروازه‌ی پیروزی واقع شده است. اطراف هتل پر از کافه و رستوران و همین طور فروشگاه برندهای معروف است.

هتل به دو خط دو و سه مترو بسیار نزدیک است و با ایستگاه مترو تنها ۲۰۰ متر فاصله دارد و دسترسی خیلی خوبی به تمام شهر پاریس دارد. اینترنت وای فای در تمام هتل برای مهمانان فراهم است. پذیرش شبانه روزی و راحت، فکس، کپی و بالا براز امکانات هتل است.هتل کاردینال قیو در یکی از مطلوب ترین مناطق اصلی پاریس قرار گرفته است.

هتل های فرانسه قسمت دوم

شما هم در نظر داشته باشید که تا مکان گردشگری لوکزامبورگ پیاده یک ربع فاصله دارد و به «سن ژرمن» نیز فاصله کمی  تا آن دارد. هتل تا ایستگاه مترو حدود چهارصد متر فاصله دارد و از این ایستگاه مترو دسترسی به موزه لوور یک راست و حدود 9 دقیقه است. چیدمان اتاق‌های آن زیبا است و امکانات اولیه را هم دارند.. اینترنت وای‌فای رایگان در هتل برقرار است. امکانات اولیه هتل مانند پذیرش تمام روز و سریع، سیستم تحویه، امکانات کنفرانس و فکس و کپی نیز از دیگر امکانات خوب این هتل می باشد.


طبقه بندی: هتل های فرانسه،
تاریخ : دوشنبه 30 اسفند 1395 | 12:09 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات