تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - هر آنچه که باید در مورد فرانسه بدانید

در نظر داشته باشید که بخش اصلی کشور فرانسه واقع در اروپای غربی است و چند آبخوست و منطقه در عقبا قاره‌ها دارد که از قبله تا اخلاق بین دریای مدیترانه تا دریای خو و کانال مانش و از شرق به غرب بین رود راین و یم و بر نقشه پرنیان ثبوت دارد. در ادامه با وبلاگ تور فرانسه همراه ما باشید. کشور اروپا وسیع ترین قلمرو اروپای باختری است (در ثغور یک پنجم سطح اندازه گیری اتحادیه اروپا) و ناحیه دریایی وسیعی را در اختیار دارد (منطقه اقتصادی كه در ١١ میلیون متر مربع فراخ شده است). سطح کشور فرنگ شبیه به یك شش ضلعی است. افرنگ از کشورهای عضو اتحایه اروپاست و در شورای بلوا تنسیق ملل نیز دارای حق وتو است. بر طبق تتبع سرشماری مارس ١٩٩٩، اروپا اروپایی و نزد دریاها در اول ژانویه سال٢٠٠٠ ، ٤/٦٠ میلیون نفر جمعیت داشته است.

تاریخچه

اجداد و نیاکان فرانسوی‌ها گال‌ها یا گل‌ها بودند و قرمز پری سلتی داشتند. آن ها تا زمان ژولیوس امپراطور (روم) فرمانروای توانای روم فرانروایی بومی خود را داشتند که در سرانجام به دست قیصر و كسرا وارونه شدند و کشورشان قدری از شاهنشاهی روم شد.

هر آنچه که باید در مورد فرانسه بدانید


آب و هوا:

فرانسه از آب و هوایی راحت و چهار فصل برخور است كه بر حسب نواحی كمی متفاوتند. زمستان های سخت و تابستان های خشک و آسیب دهنده ندارد. به آیت تأثیر متراكم آب و هوای اقیانوسی از غرب و مدیترانه ای از قبله بر این توازن دمایی و حرارتی میزان بارش در اقصا گوناگون این کشور افزون است. همچنین در زمستان در ارتفاعات کوه های پیرنه، آلپ و اوورنه باران های به هرحال برف بشره می گیرد.

هر آنچه که باید در مورد فرانسه بدانید

فرهنگ:

جمهوری فرنگ عجالتاً دولتی لائیک است. تماشایی :اسم پرشور است بدانید تمام ادیان در فرانسه آستانه دارند و موضوع قضیه یی فردی لحاظ می شوند. تدریس در اروپا اجباری، لائیک و تا سال ١٦ سالگی رایگان است. تماشایی :اسم پرشور است بدانید در سال ٢٠٠٠، پادشاهی فرهیختگی کشور غرب بودجه ای جلو ٤٥/٢ میلیارد یورو یا ٩٨/٠ درصد نیكبختی را در اختیار داشته است.

طبقه بندی: انواع تورهای فرانسه،
تاریخ : سه شنبه 29 فروردین 1396 | 03:01 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات