تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - زیبا ترین جاذبه های گردشگری فرانسه

یکی از زیبا ترین کشور های قاره ی اروپا فرانسه می باشد که سالانه حجم عظیمی از توریست ها و گردشگران به این کشور سفر می کنند و از جاذبه های دیدنی و گردشگری این کشور زیبا بازدید کنند صنعت گردشگری یکی قطب های اقتصادی این کشور می باشد و یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای گردشگری می باشد . درادامه به وبلاگ تور فرانسه 95 اشاره خواهیم کرد.

قلعه زیبای چنانسی

یکی از زیبا ترین بناهای تاریخی پاریس قلعه چنانسی می باشد.این قلعه در روستای کوچک چنانسیکس  واقع شده است و بر روی رودخانه چر  بنا شده است. اولین­ بار در قرن پانزدهم بنا شده و بعد از آن در قرن شانزدهم تخریب و پس از آن بازسازی شد. این قصر مالکین بسیار زیادی از جمله پادشاه فرانسیس اول بوده است.

در مورد این بنا می توان به این اشاره کرد که در حال حاضر به خانواده منیر ، دارنده یک شرکت شکلات بسیار مشهور، تعلق دارد. آن­ها قصر و باغ­هایش را  بازسازی کردند. امروزه این قلعه برای مشاهده عموم باز است و دومین مکان پر بیننده در فرانسه بعد از ورسایلز  می باشد.

آرامگاه شگفت انگیز پانتئون

این بنا یکی از منحصر به فرد ترین بناهای فرانسه محسوب می شود.ساختمان این آرامگاه معماری قدیمی و به سبک معبد های یونانی دارد. اندازه این ساختمان با همه ساختمانهای معمولی مختلفی است . از جمله جاذبه های آن 425 پله ای است که برای رسیدن به بالای هرم گنبدی مانند این ارامگاه ساخته شده است. در این آرامگاه، بزرگان علم وسیاست فرانسه و اشراف فرانسوی و.. دفن شده اند.

زیبا ترین جاذبه های گردشگری فرانسه


کاخ زیبای گارنیه

یکی از زیبا ترین جاذبه هایی فرانسه می باشد  که در قرن نوزدهم توسط  چارلز گارنیه و سپس یک معمار کاملا گم نام دیگر طراحی شد. گارنیه را می‌توانیم قلب تپنده‌ی هنر‌های نمایشی فرانسه دانست نقاشی‌های افسانه‌ای که طی زمان روی دیوار‌های داخلی ساختمان نقاشی شده است و اپراها، باله‌ها و کنسرت‌های موسیقی کلاسیک که در طی سال‌های مدید در آن اجرا شده، روح عجیب و راز‌آلودی به آن داده‌اند. در طبقه‌ اول در موزه‌ اپرا می‌توانید تا سه قرن لباس، پوستر‌ها و وسایل جالب دیگر را ببینید.

زیبا ترین جاذبه های گردشگری فرانسه

در مورد  این کاخ می توانیم به این نیز اشاره کنیم که در طبقه‌ دوم تالار نعلی‌ شکل اپرا را با محیط داخلی طلایی و صندلی‌های مخمل خواهید مشاهده کرد، نقاشی‌های روی سقف این بنا هم اثر شاگال هنرمند روسی تبار است که صحنه‌هایی از ۱۴ اپرا را نمایان می سازد. اپرا از ۱۰ صبح تا ۴:۳۰ عصر برای بازدید شروع به اجرا می کرد اما موقع تمرین‌های روزانه‌ یا جشن‌های عصر‌گاهی، بازدید از آن‌ ممنوع است.


طبقه بندی: جاذبه های گردشگری و توریستی فرانسه،
تاریخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396 | 04:31 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات