تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - چند جاذبه دیدنی فرانسه
فرانسه یکی از دیدنی ترین کشور های اروپایی می باشد که سالانه بخش عظیمی از درآمد حاصل از گردشگری خود را به واسطه ی مکان های دیدنی خود کسب می نماید. از همین رو می توان فرانسه را رومانتیک ترین کشور  دانست زیرا سبک معماری و فرهنگ این مردم گویای تمام این خصوصیات می باشد. در ادامه در مورد چند جاذبه دیدنی فرانسه بیشتر برای شما خواهیم گفت.

چند جاذبه دیدنی فرانسه

موزه لوور

 با کلکسیون فردی و دولتی مخصوص شاه فرانسیس اول در قرن شانزدهم بنا نهاده شد. با كادو و خریدهای شاه این کلکسیون وسیع و كم عرض ارشد تر شد و در سال 1793 طی بلوا فرانسه، لوور تحول به كفش ملی غرب و کلکسیون شاهنشاهی مخصوص شد که ویزیت كنترل از آن به روی عموم هم باز شد. در این موزه بینظیر شاهکارهایی همچون تابلوی مونا لیزا اثر لئوناردو داوینچی و نشانه ها كارها تالیفات میکل آنژ را می توانید ببینید.

کاخ ورسای

کاخ سلطنتی ورسای در ناحیه ایل دو فرانس پاریس و در حومه ثروتمندنشین آن ثبوت متاثر است. این کاخ 20 کیلومتر از مرکز شهر پاریس گزند تفرق دارد. ناپلئون بعد از تنش غرب صیف و زمستان هایش را در این کاخ می گذراند. در سال 1830 لوئی فیلیپ آن را تبدل به ارسی کرد. جاذبه های این کاخ دربرگیرنده اپرا، نمازخانه، صفه سالن زجاج ها، بیت های خسروی شاه و ملکه و باغ زیبای حواشی کاخ می شود.
طبقه بندی: جاذبه های گردشگری و توریستی فرانسه،
تاریخ : پنجشنبه 29 تیر 1396 | 09:27 ق.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات