تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - هتل زیبای دو بوا
یکی از کشور هایی که دارای توریست ها و گردشگران زیادی می باشد کشور فرانسه می باشد. این کشور به دلیل اینکه در جز کشور های اروپایی می باشد از نظر گردشگری نسبتا گران می باشد. در کنار تمام این موارد قصد داریم که شما را با یکی از زیبا ترین هتل های کشور فرانسه آشنا کنیم. در ادامه در مورد هتل زیبای دو بوا بیشتر خواهیم گفت.

هتل زیبای دو بوا

این هتل سه بازیگر فقط 5 نكته لحظه تا خیابان اسمی شانزلیزه گزند تفرق دارد. نزدیک ترین توقفگاه مترو به هتل دو بوا ایستگاه ویکتور ‏هوگو است که فاصله آن 450 متر است. اینترنت مجانی در اتاق ها در حد است. ‏ حجره های هتل دو بوا دارای خدعه کننده هوا ، چای یا قهوه ساز ، تلویزیون ، مینی بار و حمام اختصاصی مجهز به سشوار ، ‏دوش و اثاث بهداشتی مجانی می باشند. ‏ صبحانه به پوست بوفه سرو می شود. سایر فعالیت ها این هتل شامل محافظت از کودک ، ترنسفر فرودگاهی با هزینه جداگانه ، ‏خدمات تور می باشد. از این هتل تا برج زیبا و اسمی ایفل 20 لمحه پیاده راه است.‏
هتل دو بوا هتلی جمع و جور و کوچک اما با خدمت ها خوب و مناسبی هستش.ما 4 شب در این هتل بودیم.هتل نزدیک پهنه شارل دو گل ، شارع شانزلیزه و آرک د تریومف هستش.تنها با 3 تا 4 نكته لحظه پیاده روی به شارع شانزلیزه دسترسی خواهید داشت.هتل بهدو موقف راه آهن درون شهری دسترسی مجموعه دیوها که یکی شارل دو گل هست و دیگری توقفگاه ویکتور هگو.ایستگاه شارل دوگل یام رله عمده تری است و برخورد چند خط و خطوط RER نیز می باشد.هتل افزون پاكدامن و پاك سازی اتاقها روزمره انجام می شود.صبحانه هتل ارزان هست و به روی رایگان در بیت سرو می گردد.
طبقه بندی: هتل های فرانسه،
تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1396 | 12:02 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات