تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - زیباترین هتل های فرانسه

فرانسه به عنوان نمادی از دنیای مدرن در دنیا امروز شناخته می شود، فرانسه جاذبه های بسیار زیبایی دارد و سالانه از همین طریق این کشور درآمد بسیار زیادی را بدست می آورد.در ادامه با تور پاریس همراه باشید تا به معرفی جذاب ترین و زیباترین هتل های فرانسه در این بخش بپردازییم.

پاریس یکی از رمانتیک ترین شهرهای جهان است. اگر قصد دارید با تور فرانسه به این شهر رویایی سفر کنید ، بهتراست با بلوز بی آستین مهمان پذیر های پاریس خودی شوید. . تفویض اجازه تصرف تاپ :صفت عالی مهمان پذیر ها در پاریس به شما کمک خواهد کرد که از سفر خود را به كامل بلوز ركابی نحو ممکن لذت ببرید

هتل های فرانسه

هتل لی موریس پاریس

چشم‌انداز باورنکردنی باغ تویلری (Tuileries Garden) در نزدیکی این مهمان پذیر ۱۶۰ اتاقه تایید بر ۲ قرن جد به عنوان یکی از زیباترین هتل‌های جهان است. با وجود تزئینات، سبک و کیفیت استثنائی و طراحی خارجی تماشایی فیلیپ استارک (Philippe Starck) همراه با تجهیزاتی شیک و مدرن قصری تمام عیار ایجاد شده که کمتر مکانی در پاریس می‌تواند در زیبایی حریف او شود.

هتل د کریلن پاریس

این مهمانخانه منحصربه‌فرد ۱۶۰ اتاقه با ۵۱ سوئیت مجلل، نمای باشکوه، طراحی درونی و بیرونی بی‌نظیر و سرویس برجسته شاهکاری واقعی از قرن هجدهم به‌شمار می‌آید. مسافرخانه د کریلن حیث آنهایی که می خواهند در یک هنل اعلا با امکانات رفاهی و خدمات اعلا به مشتریان اسكان داشته باشند ، بسیار ایده آل است.

هتل هیلتون آرک د تریمپل پاریس

هتل Hilton Arc de Triomphe Paris یکی دیگر از مهمانخانه های برتر در پاریس است.  این هتلِ هنری مناسب خانواده با ۴۶۳ اتاق به سبک آٰرت دکو (Art Deco) از امکاناتی و تسهیلاتی مالوف تهویه‌ی مطبوع در فضاهای عمومی، لابی با اجابت ۲۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی، آسانسور، تسهیلات کنفرانس و دسترسی به اینترنت بی‌سیم (با پرداخت هزینه) برخوردار است.

هتل های فرانسه

هتل سافیتل آرک د تریمپل پاریس

این مهمانخانه موقعیتی نفیس و ادنی و ۱۳۵ اتاق، از جمله ۶ سوئیت زیبا، در ۷ طبقه دارد. این‌جا با معماری داخلیِ خیره‌کننده، خدمات باکیفیت و امکاناتی مثل بار و رستورانی با غذاهای برتر گزینه‌ای مناسب برای اسكان در پاریس است.

هتل لَمیزون دِکس

هتل های فرانسه

این هتل 5 ستاره، دریکی از بهترین و تاریخیترین نقاط استان اکسن، یعنی «کوارتیر مازارین» نو و قدیم اتفاق شده است. مهمان پذیر لمیزون، با تنها 4 اتاق، امتیاز کامل 5 از سایت معزز تریپادوایزر و همچنین رتبههای اول در بین هتلهای رمانتیک، تجاری و هتلهای با مجموعه ی آب‌گرم شهر را کسب کرده است. سث که به عدو همسرش در این مهمانخانه توقف داشته، میگوید: «اسم اتاق فوقالعادهی ما در این هتل تاریخی، هنریت بود. بعد از خوشآمد تصور گرم مدیر هتل از ما، او کمی دربارهی تاریخچهی مهمانخانه بابت ما صحبت کرد که داستان متجاوز جالبی بود! ما از فضای هتل، رنگها، عطر خوش‌آیند اتاقها، کیفیت تخت و به‌خصوص صبحانهی مسافرخانه زیاد لذت بردیم. قیمت اتاقها با التفات به استاندارد هتل، بیش منصفانه است و با توجه به تعداد کم اتاقها، مهمانخانه فضای بسیار آرامی دارد


تاریخ : سه شنبه 23 آبان 1396 | 11:09 ق.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات