تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - زیباترین شهرهای توریستی فرانسه

فرانسه همواره بعنوان یکی از پرگردشگرترین کشورهای جهان شناخته می شده است. در میان ایرانی ها نیز معمولا فرانسه یکی از محبوب ترین کشورهای اروپایی برای سفر معرفی می شود. ما در مقاله امروز قصد داریم زیباترین شهرهای توریستی فرانسه را که می توانید در نوروز 97 به هر یک از آنها سفر کنید را به شما معرفی کنیم...

Image result for france cities

شامونیکس

اولین شهری که قصد داریم به شما معرفی کنیم، شامونیکس نام دارد. این ولایت در سال 1924 میلادی، نخستین میزبان بازی هان زمستانه المپیک در جهان بوده است. به همین دلیل، نام آن برای همیشه در تاریخ ثبت شده است. از جمله دیدنی های این شهر باید به مونت-بلانک (بلندترین کوه اروپای غربی) و مناطق اسکی در دره شامونیکس اشاره کرد. این آبادی فقره سبب دوستداران اسکی متجاوز جذاب است و حتی افرادی که تازه می خواهند اسکی شروع کنند نیز از امکانات غزارت در شامونیکس بهره مند هستند.


دینان

خیابان‌های سنگ اثاثیه و ساختمان‌های نصف الوار هنوز در دینان بود دارد. این مکان یکی از بهترین روستاهای قرون وسطی در بریتانی محسوب می‌شود. ریک استیوز به عنوان یک متخصص مسافرت معتقد است که این آبادانی خودش یک موزه زنده است. بنابراین بهتر است زمانی که به این منطقه سفر می‌کنید به فکر به كمال رسیدن موزه نباشید. صبح پنج شنبه حسب معمول بازار شلوغی در این منطقه آباد می‌شود که بازدید از آن خالی از لطف نیست. از طریق برج سنت کاترین می‌توان نمای زیبایی به رودخانه رانس(Rance) داشت.

Image result for france cities

مارسی

دومین آبادانی پر جمعیت کشور غرب و مرکز منطقه پراسن آلپ-کوت دازور است. این شهر کنار دریای مدیترانه جایگیری دارد و بزرگترین بارانداز این دریاست. جمعیت دهكده مارسی حدود 900 هزار نفر می باشد که در این خوش گذرانی می کنند. بندر مارسی، از بزرگترین شهرهای غرب و در عین حال بیابان گرد و شهرنشین چند ملیتی است. آبادی الجزایری ها، یونانی ها، روس ها، ایتالیایی ها و اسپانیایی ها.

بد نیست بدانید که مارسی، فرزند ارشد مدیترانه، بارانداز مهاجران، واحه دوچرخه، شقایق ها و کشتی ها و واحه پژوهش و هنر است. مارسی آبادانی فراوانی فرهنگی است و به سرعت تجهیزات ساختار سازی را از آن خود کرده است. با 25 تئاتر، اپرا، سالن کنسرت لودوم، مدرسه بین المللی رقص و باله ملی ماری-کلود پتراگالا مارسی مانند یک مرکز فرهنگی حقیقی در افرنگ استقرار می گیرد.

Image result for france cities

روسیون

و اما می رسیم به یکی دیگر از زیباترین شهرهای فرانسه... روسیون در دامنه کوهی به نام Monts de Vaucluse قرار گرفته است. این مکان یک منظره زیبا و رنگی در لوبرون محسوب می‌شود. در این آبادانی می‌توانید ساختمان‌های قرمز را نیز مشاهده کنید. صخره‌های قرمز رنگ مشخصه اضافه زیبای این شهر محسوب می‌شود. شهر و منطقه اطراف آن علاوه رنگی است و طبق معمول با پالت رنگی هنرمندان مقایسه می‌شود.

Image result for france cities

سنت مالو

احتمالا نام سنت مالو را پیش از این نیز شنیده باشید. سنت مالو در اصل به عنوان قلعه ای به خاطر حافظت از دهانه رودخانه Rance ساخته شد و قرن ها وقع خوش گذرانی دزدان دریایی بود. ولیكن اکنون همه آنها به جایی عقبی مهاجرت کرده اند و سنت مالو به یکی از پربازدیدترین شهرهای ناحیه بریتانی فرنگ استحاله شده است. پیاده روی در شارع هلا قدیمی و قدم زدن در سواحل وسیع این واحه از جمله جاذبه هایش به آمار می روند. در این دهكده جاذبه هان دیگری همچون آکواریوم بزرگ، موزه و قلعه نیز وجود دارند.
طبقه بندی: تورهای نوروزی فرانسه، انواع تورهای فرانسه،
برچسب ها: نوروز 97،
تاریخ : جمعه 20 بهمن 1396 | 03:06 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات