تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - تاریخچه ای را در مورد امارات ایرلاین

در این بخش از وبلاگ تور پاریس یکی از شرکت های بسیار موفق که بهترین خدمات را می توانید برای سفر به فرانسه می توانید از آن استفاده کنید بیان کنیم. شرکتهای بسیار موفقی وجود دارند. در ادامه تاریخچه ای را در مورد امارات ایرلاین برای شما بیان می کنیم و خدماتی و امکاناتی که می توانید از این کشور می توانید دریافت می کنید را برای شما بیان می کنیم.

ایرلاین امارات در ماه مه سال ۱۹۸۵ توسط حکومت دبی تأسیس شد و فعالیت‌هایش را از روز ۲۵ سپتامبر سال ۱۹۸۵ با پروازهایی به بمبئی و دهلی آغاز کرد. در اکتبر همان سال پرواز دبی-کراچی نیز راه اندازی شد. اولین هواپیماهای آن را یک فروند ایرباس ای۳۰۰ و یک فروند بوئینگ ۷۳۷-۳۰۰ که از هواپیمایی پاکستان اجاره کرده بود تشکیل می‌دادند. سپس دو فروند بوئینگ ۷۲۷-۲۰۰ ادونسد دست دوم به ناوگان آن پیوستند. این ۴ فروند تا ورود آغازین هواپیماهای نو به ناوگان امارات تنها هواپیماهای آن را تشکیل می‌دادند.

شرکت هواپیمایی امارات اولین پرواز اروپایی را در ژوئیهٔ ۱۹۸۷ به مقصد جوخه گت‌ ویک لندن انجام گرفت. پروازهای شرکت به مقصد خاور دور در ژوئن ۱۹۹۰ با پرواز به سنگاپور آغاز گشت. در سال ۱۹۹۸ امارات ۴۰٪ سهام شرکت هواپیمایی ایر لانکا را فروش نمود و تمشیت :اسم اداره این شرکت سریلانکایی را برعهده گرفت. در پی این صورت مجلس نام شرکت مذکور به هواپیمایی سری لانکا تغییر یافت. در حال حاضر امارات تنها شرکت هواپیمایی در جهان به شمار می‌رود که قادر است مسافرین خود را تنها با یک توقف از استرالیا به فرودگاه جان اف کندی نیویورک برساند. امارات اسکای کارگو (EMIRATES SKY CARGO) نام شرکت هوایی باری امارات است.

امارات


بخش های بزرگ و مجزایی در شرکت هواپیمایی امارات ایجاد شد که مربوط به صنعت هوایی نیست از جمله این بخش ها می توان: بیمارستان-خدمات-تغذیه-مهندسی و… اشاره نمود. مصرف سوخت پایین شرکت هواپیمایی امارات مهمترین شاخصه ناوگان هوایی این شرکت است. از لحاظ میزان ترانسفر مسافر بین‌المللی بر اساس شاخص مقیاس کیلومتر برای هر مسافر شرکت هواپیمایی امارات را هم اکنون هفتم ایرلاین بزرگ دنیا قرار داده است.

میزان بار مجاز در کلاس‌های مختلف هواپیمایی امارات با یکدیگر سوا می باشند. مثلا میزان بار مجاز در کلاس اقتصادی 30 کیلوگرم برای هر نفر می باشد و کلاس بیزینس 40 کیلوگرم و فرست کلاس 50 کیلو گرم در نظر گرفته اند. توجه کنید که اگر کیف یا چمدان شما ابعاد آن از ۳۰۰ سانتیمتر بیشتر باشد آنرا باید به بخش حمل بار منتقل کنید و استثنایی برای هیچکس نمی باشد.
امارات
90فروندایرباس ای۳۸۰ که بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان است توسط شرکت هواپیمایی امارات سفارش داده شده است که سومین شرکت هواپیمایی پس از سنگاپور ایرلاینز و کانتاس قرار دارد. هواپیماهای ایرباس ای۳۵۰ و بوئینگ  787 و بوئینگ ۷۴۷-۸ آی  زیر نظر شرکت هواپیمایی اماراتی است که پس از بررسی های لازم آنرا سفارش دهد.


تاریخ : چهارشنبه 29 فروردین 1397 | 09:45 ق.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات