تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - آشنایی با جاذبه های تاریخی فرانسه
جاذبه های تاریخی همیشه برای بیشر مردم جهان جدابیت داشته است. آشنایی با تمدن ها و شناخت انها در کنار بنا هایی که از گذشته به یادگار مانده است نمونه هایی از مواردی است که برای همگان جالب به نظر می رسد. در این پست قصد ما، آشنایی با جاذبه های تاریخی فرانسه است که ممکن است برای برخی افراد نا شناخته باشد. با ما همراه باشید.

Related image

 

این قلعه در روستای کوچک چنانسیکس (Chenonceaux) قرار گرفته و بر روی جیحون چر (Cher) ساخته شده است. اولین­ بار در قرن پانزدهم ساخته و بعد از آن در قرن شانزدهم خراب و سپس دوباره سازی شد. این قصر مالکین زیادی از جمله شاهنشاه فرانسیس ۱ دارد.

در حال حاضر به خویشان منیر (Menier)، سریر یک شرکت شکلات معروف، تعلق دارد. آن­ها قصر و باغ­هایش را احیا و دوباره سازی کردند. جدید این قلعه برای سركشی عموم باز است و دومین مکان پر ویزیت كنترل در غرب بعد از ورسایلز (Versailles) است. با ۱۰ جاذبه سیاحت برتر فرانسه همراه باشید.

ریویِرا نه تنها یک جاذبه طبیعی شگفت انگیز است، بلکه شکوه قدیمی نیز دارد. گردشگران می­ توانند در یک محل بمانند یا تمام ساحل را ویزیت كنترل نمایند. شهر کان با ستاره­های سینما پیوند دارد، شهر نیس یک مقصد مورد علاقه برای تعطیلات اشراف ­زادگان از قرن هجده و سنت تروپز خلوتگاهی برای شاعران است.طبیعت بی­ثبات منطقه آن را به یکی از مقاصد مطلوب و پسند در کشور تبدیل نموده است.

Related image

از قله­های پر برف آلپینه تا سواحل رمانتیک – به نظر می­رسد بتوانید همه را در پرووانس کوچک بیابید. علاوه بر آن، سه تا از شش پارک ملی آنجا ساخته شده­اند. روستاهای کوچک زیبا در طول رودخانه رون هستند و گردنه وردون بخشی از این منطقه است.شاید چشمگیرترین ویژگی پروونس زمین­های استخودوس معطر هستند. اگرچه این تنها یکی از برجسته­ترین نکات است، به دلیل ویژگی جغرافیایی، پروونس گیاهان بومی زیادی دارد.

در میان آن­ها زمین­های زیبا و دیدنی خشخاش، مریم گلی، رزماری، بلوط قرمز و دیگر گیاهان، مربوط به منطقه مدیترانه.شهر عشق زوج­هایی را جذب می­کند که رمانتیک­ترین اخر هفته را در پاریس می­گذرانند. مهمان نوازی، رستوران­های فوق العاده و معماری بی­نظیر آن را درجه یک می­نماید. تماشای غروب آفتاب از برج ایفل یا پارک تجربه سفر پاریس را فراموش نشدنی می­کند.پاریس یکی از آن شهرهایی است که یک­بار در زندگی باید از آن دیدن نمود.

 
طبقه بندی: انواع تورهای فرانسه،
برچسب ها: جاذبه های گردشگری فرانسه،
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 | 10:57 ق.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات