تبلیغات
 تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس - درباره فرانسه

از جمله یکی از کشورهای ابرقدرت جهان که در اروپای غربی واقع شده است کشور فرانسه است، ان کشور دومین کشور پرجمعیت اتحادیه ی اروپا به شمار می رود، مرکز اصلی فرانسه شهر پاریس است که در واقع همه فرانسه را پاریس و برج ایفل می شناسند، پاریس که در واقع پایتخت کشور فرانسه است یکی از توریستی ترین مناطق این کشور نیز به شمار می رود، کشور فرانسه نمادی از مهد آزادی و حقوق انسان و شهروندی می باشد و در آن سندهای تاریخی بسیار زیادی وجود دارد.


درباره فرانسه
درباره فرانسه

جاذبه های توریستی در فرانسه به قدری زیاد است که می تواند هر سلیقه ای را ارضا کند، پاریس با داشتن بیشتر از دوهزار سال تاریخ و فرهنگ انواع آثار باستانی و تاریخی را از دوران های مختلف باستان، جنگ جهانی دوم، انقلاب کبیر فرانسه و ... بجای گذاشته است. بعضی از جاذبه های توریستی پاریس عبارتند از: برج ایفل، اپرا گارنیر، قصر تماشایی الیزه، طاق زیبای تریموف و... می باشد، از همه ی اینها که بگذریم قایق سواری در رود سن یک حال وهوای دیگری دارد و خیلی ها فقط به این دلیل به فرانسه سفر می کنند.

درباره فرانسه
درباره فرانسه

درباره فرانسه
درباره فرانسه

درباره فرانسه
درباره فرانسه

درباره فرانسه
درباره فرانسه

قصر الیزه علاوه بر این که یک مکان تاریخی و مهم به شمار می رود در واقع سمبلی است از شوق زندگی فرانسوی ها، در خیابانی که این قصر واقع شده است لوکسترین رستوران ها واقع شده اند و بوتیک های معروف عطر فروشی فرانسوی نیز وجب به وجب خیابان را درگیر فضای عطراگین خود کرده اند، نمایشگاه های ماشین، سینماها و دهها مکان فخر فروشی و تجملاتی دیگر از همه ی اینها که بگذریم به خیابانهای فرانسه می رسیم، هوای پاک در شهری بسیار شلوغ پدیده ای بسیار عجیب است به خصوص برای ما ایرانیانی که در شهرهای شلوغ زندگی می کنیم، شهر پاریس به طوری مهندسی شده است که هیچگاه چار آلودگی هوا نمی شود و یکی از پاکیزه ترین هوای جهان را دارد.
طبقه بندی: جاذبه های گردشگری و توریستی فرانسه، انواع تورهای فرانسه،
برچسب ها: فرانسه، عکس از فرانسه، جاهای دیدنی فرانسه، تور فرانسه، درباره فرانسه، پاریس،
تاریخ : دوشنبه 19 بهمن 1394 | 05:08 ب.ظ | نویسنده : سهیل پژمان | نظرات